Haszi hozzászólása:

Nah, most sikerült leülnöm a TV elé, hogy végre meg tudjam nézni a Rags elleni meccset (így is éjfélre végeztem vele:P).

A scoring chancesre én 13-12-t számoltam nekünk, a statisztikusok 12-15-öt, ami azért is érdekes, mert úgy tűnt kapu előtt elzúgó korongot is behúzták a NY-nál gólhelyzetnek, nekünk meg nem nagyon (..volt ilyen). Ebből jöhet ki a különbség, ami viszont nem számottevő. Az összes többi lópikula volt, kékről meg 15+ méterekről belőtt, ráemelt korongok; szart se érnek, hiába mutatnak jól a lőlapon, hogy 46 lövés... Na ennyit arról, hogy állítólag "szarrá lőttek" minket.

A 2. harmad az övék volt egyértelműen, bár kifejtem nézetem erről is

Számomra ez egy impresszív győzelem volt. A lövésstat sántít. Ők lőttek mindenhonnan, mi meg ritkán dump&chase-t játszottunk, de túlnyomórészt puck-possessiont. Távoli lövéseket szinte meg se eresztünk PP-t leszámítva. Nem az van, hogy bejutunk a harmadba és már lövünk is, hanem mindent ki akarunk játszani - ilyen játékosokkal érthető -, jellemző volt, mikor vagy 1 percig ment a zsuga a Rangers harmadában úgy, hogy hozzá se tudtak érni és egyszer se lőttünk kapura. Gól persze ilyenből nem lesz, de azért szép volt nézni. Lényeg, hogy kb. annyiszor játszottuk magunkat tisztára a kapu előtt, mint ők. Az, hogy mások eldurrantják ész nélkül mindenhonnan az nem a mi bajunk. Ha úgy tetszik a PO-ra hasonlító meccs volt. Ha odakerülsz a kapu elé, akkor be kell verni azt a kevés lehetőséget, ami adott esetben jut. Ennyi. PO-ban pedig ilyen meccsek vannak, kapu előtt aprítanak, mint barom, még kevesebb lehetősége van általában az embernek.

Rozsival: pöcs volt, egyértelműen suttyó megmozdulás volt, nem tudom mit lehet ezen vitázni, teljesen jogos PP volt.

Ruutu stick to face: pfff, az meg JJ hibája volt, ő szedte fel JR - nem Roenick:P - ütőjét, ha kicsit finomabban teszi nincs történet (kikockáztam:) Szintén zenész, hogy nem volt PP.

Ucsó másodpercekben Ruutu köcsögsége: valóban az volt; valóban felesleges megnyert meccsen, gyorsan tegyük hozzá, hogy törlesztésszagú volt a dolog egyszer, másodszor pedig azt, hogy semmi extra nem volt egyébként, csak megborította a buli után az ellent. Enyhe közepes egy furkósági skálán, szimpla tekintély-paranacsoló mozdulat volt, emlékbe, Túl lett lihegve.,

McReary jól fújt egyébként. 4 Pens PP in a row, aztán 6 Rangers PP in a row, amik voltak jogosak voltak, illetve volt 1-1 érdekes mindkét oldalon, egál.